CS06W4J050LT5E
MFR.Part #
CS06W4J050LT5E
JLCPCB Part #
C18683
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 50mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS