HQ0707J0820T5E
MFR.Part #
HQ0707J0820T5E
JLCPCB Part #
C2778133
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82Ω ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS