TC0525F470JT5G
MFR.Part #
TC0525F470JT5G
JLCPCB Part #
C2988944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS