HP122WF390JT4E
MFR.Part #
HP122WF390JT4E
JLCPCB Part #
C2765770
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS