RUK2012JR030CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUK2012JR030CS
JLCPCB Part #
C17503643
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS