RCS1005F435CS
MFR.Part #
RCS1005F435CS
JLCPCB Part #
C4139825
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS