RC0402F3572CS
MFR.Part #
RC0402F3572CS
JLCPCB Part #
C17402730
Description
-55℃~+125℃ 30mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS