DHP106095S-8R2MHF
MFR.Part #
DHP106095S-8R2MHF
JLCPCB Part #
C17501359
Package
Plugin,27x18.4mm
Description
2.2mΩ 31A 39.4A 8.2uH ±20% 插件,27x18.4mm Power Inductors ROHS