DCM181320V1-153NHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
DCM181320V1-153NHF
Description
-55℃~+130℃ 1.5kV 15mH@10kHz 2 250V 500mA 780mΩ - Common Mode Filters ROHS