RC0402F3243CS
MFR.Part #
RC0402F3243CS
JLCPCB Part #
C17480051
Description
-55℃~+125℃ 30mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS