ERJ-XGNF1431Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1431Y
JLCPCB Part #
C2127630
Description
-55℃~+125℃ 1.43kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS