RC0603F3401CS
MFR.Part #
RC0603F3401CS
JLCPCB Part #
C17401305
Description
-55℃~+125℃ 3.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS