RC0402F3743CS
MFR.Part #
RC0402F3743CS
JLCPCB Part #
C17580525
Description
-55℃~+125℃ 30mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS