RHC50-15-5R0K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RHC50-15-5R0K-RC
JLCPCB Part #
C17462733
Package
Plugin,D18.4xL34.9mm
Description
15A 20A 5uH 8mΩ ±10% 插件,D18.4xL34.9mm Power Inductors ROHS