HFC05-100NJ-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HFC05-100NJ-RC
JLCPCB Part #
C6052731
Package
0603
Description
1.2Ω 100nH 12@100MHz 300mA 770MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS