HFCLR03-6N8J-RC
MFR.Part #
HFCLR03-6N8J-RC
JLCPCB Part #
C7285546
Package
0402
Description
240mΩ 4.55GHz 400mA 6.8nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS