PCI20-1R0M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCI20-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C17450864
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1uH 2.9A 2.9A 50mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS