RDC50-391K-RC
MFR.Part #
RDC50-391K-RC
JLCPCB Part #
C6171401
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
390uH 70mΩ 9.7A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS