PCHP64NF-3R3M
MFR.Part #
PCHP64NF-3R3M
JLCPCB Part #
C17193240
Package
SMD,6x6mm
Description
21mΩ 3.3uH 4.5A 7.3A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS