PCHC1004H-2R2M
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCHC1004H-2R2M
JLCPCB Part #
C17447752
Package
SMD,11x10mm
Description
12A 2.2uH 27A 7mΩ ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS