PCSV65-560M-RC
MFR.Part #
PCSV65-560M-RC
JLCPCB Part #
C17315109
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.7A 310mΩ 56uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS