PC0504-150M-RC
MFR.Part #
PC0504-150M-RC
JLCPCB Part #
C7024119
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.3A 140mΩ 15uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS