RCS2012F3740CS
MFR.Part #
RCS2012F3740CS
JLCPCB Part #
C17445846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS