RC2012F2804CS
MFR.Part #
RC2012F2804CS
JLCPCB Part #
C4065611
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS