RC0402F2491CS
MFR.Part #
RC0402F2491CS
JLCPCB Part #
C17375475
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS