RUK3216FR010CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUK3216FR010CS
JLCPCB Part #
C17527830
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS