RC0603F1R47CS
MFR.Part #
RC0603F1R47CS
JLCPCB Part #
C17615753
Description
-55℃~+125℃ 1.47Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS