RC0402F5760CS
MFR.Part #
RC0402F5760CS
JLCPCB Part #
C17372842
Description
-55℃~+125℃ 30mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS