RUT2012FR820CS
MFR.Part #
RUT2012FR820CS
JLCPCB Part #
C17241622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS