RC0402F5360CS
MFR.Part #
RC0402F5360CS
JLCPCB Part #
C17617311
Description
-55℃~+125℃ 30mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS