RCS1005F1402CS
MFR.Part #
RCS1005F1402CS
JLCPCB Part #
C17348955
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS