RC2012F106CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC2012F106CS
JLCPCB Part #
C4015613
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS