RUT3216JR240CS
MFR.Part #
RUT3216JR240CS
JLCPCB Part #
C17346821
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 333mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS