RUT3216FR240CS
MFR.Part #
RUT3216FR240CS
JLCPCB Part #
C17222474
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS