RCS1608F22R1CS
MFR.Part #
RCS1608F22R1CS
JLCPCB Part #
C4268484
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS