IHLE2020CDER4R7M51
MFR.Part #
IHLE2020CDER4R7M51
JLCPCB Part #
C17340499
Package
SMD,5.9x5.5mm
Description
4.1A 4.7uH 6A 78.3mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.9x5.5mm Power Inductors ROHS