Y000719K0000F9L
MFR.Part #
Y000719K0000F9L
JLCPCB Part #
C1462548
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS