IHLE2020CDER3R3M51
MFR.Part #
IHLE2020CDER3R3M51
JLCPCB Part #
C17444766
Package
SMD,5.9x5.5mm
Description
3.3uH 47mΩ 5.2A 6.1A AEC-Q200 ±20% SMD,5.9x5.5mm Power Inductors ROHS