RC0402F330CS
MFR.Part #
RC0402F330CS
JLCPCB Part #
C17328274
Description
-55℃~+125℃ 30mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS