RC0402F300CS
MFR.Part #
RC0402F300CS
JLCPCB Part #
C17269220
Description
-55℃~+125℃ 30mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS