RC0603J124CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0603J124CS
JLCPCB Part #
C17539498
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS