RCS2012F5904CS
MFR.Part #
RCS2012F5904CS
JLCPCB Part #
C17295653
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS