RC0603F9090CS
MFR.Part #
RC0603F9090CS
JLCPCB Part #
C5859014
Description
-55℃~+125℃ 50mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS