RCS1005F57R6CS
MFR.Part #
RCS1005F57R6CS
JLCPCB Part #
C17556193
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS