RC1005F1403CS
MFR.Part #
RC1005F1403CS
JLCPCB Part #
C3975753
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS