RCS0603J274CS
MFR.Part #
RCS0603J274CS
JLCPCB Part #
C17271904
Description
-55℃~+125℃ 270kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS