RCS1005F4641CS
MFR.Part #
RCS1005F4641CS
JLCPCB Part #
C17659973
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS