RU1005JR043CS
MFR.Part #
RU1005JR043CS
JLCPCB Part #
C4239659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS