RC0402J223CS
MFR.Part #
RC0402J223CS
JLCPCB Part #
C17258829
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS