RC0100BR-078K06L
MFR.Part #
RC0100BR-078K06L
JLCPCB Part #
C3953555
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS